כתובת קליניקה

קרית טבעון והסביבה (חיפה, הקריות, הגליל)

054-250-3630

אודות

גישה טיפולית נכונה מביאה בחשבון את האדם כמכלול וכוללת התייחסות לאספקטים גופניים, נפשיים, קוגניטיביים, משפחתיים וסביבתיים. זוהי גישה המשלבת בין צרכי הגוף לצרכי הנפש מתוך עמדה קשובה הנותנת מענה למטופל, למשפחתו ולסביבתו. גישה זו מדגישה את הזמינות, התקשורת הפתוחה והאמפטית.

דר אמיר אשדות

ד"ר אמיר אשדות

אני משרת כרופא מעל 20 שנה ומטפל בקשישים כרופא גריאטר מומחה מזה כעשור. סיימתי את לימודי הרפואה באוניברסיטת UCL בבריסל שבבלגיה. התמחיתי ברפואה פנימית בבית החולים איכילוב שבתל אביב וברפואה גריאטרית בבית החולים מאיר שבכפר סבא. בנוסף, סיימתי לימודי תעודה בפסיכוגריטאריה באוניברסיטת ת"א.

ניסיוני הקליני הרב בארץ ובחו"ל העמיק את ידיעותיי באספקטים רבים של בריאות האדם וחוליו, ידע בו אני משתמש באופן תדיר לטובת הקשישים המטופלים אצלי.

הקשיש הוא חלק ממארג משפחתי רחב שמספק לו תמיכה פיזית, נפשית ורגשית. מחלה יכולה להשפיע ולערער את המארג העדין הזה, ולכן, בבואי לטפל בקשיש, אני לוקח בחשבון את מכלול הגורמים ואת היחסים ביניהם מתוך רצון לתת מענה מקיף ולא רק פתרון נקודתי.

בבואי לטפל באדם אני רואה לנגד עיניי שלימות המורכבת מגוף, נפש, רוח וסביבה תומכת. אני מאמין כי גישה טיפולית נכונה מביאה בחשבון את האדם כמכלול ומשלבת התייחסות לאספקטים גופניים, נפשיים, קוגניטיביים, משפחתיים וסביבתיים מתוך עמדה קשובה הנותנת מענה למטופל, למשפחתו ולסביבתו. זוהי גישה המדגישה את הזמינות, התקשורת הפתוחה והאמפטית.

דובר עברית, אנגלית, צרפתית

שירותים נוספים

מוזמנים לשתף: